Članstvo

Članarina 2024 - PD Videm Krško

A
Polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti
B
Polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti

Polnoletna oseba - oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti

P+O
Predšolski ali osnovnošolski otrok, z osnovnim obsegom ugodnosti

S+Š
Srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti
Oseba s posebnimi potrebami z omejenim obsegom ugodnosti

S plačilom članarine se včlanite v društvo, s tem sprejmete pravice in dolžnosti člana, ki izhajajo iz Pravil PD Videm Krško, Statuta Planinske zveze Slovenije in Častnega kodeksa slovenskih planincev.

Če s plačilom samo podaljšujete članstvo, priporočamo, da to storite do 31.1.2024, saj imate tako zagotovljeno neprekinjeno zavarovanje.

Članske znamkice, kot tudi ostale informacije v zvezi s članarino, lahko dobite pri KOLAR ERNI (tel. 041 251 660) na Vidmu.

Že dolga leta je ustaljena praksa, da se lahko plača članarino tudi pri VODNIKIH DRUŠTVA:

Vodniki – PD Videm Krško

Članarino lahko poravnate tudi na TTR društva po izpolnjenem opazcu na naši spletni strani ali na letnem zboru članov, ki bo 22. fepuarja 2024.

V naše društvo se je možno včlaniti še preko spletne strani Planinske zveze Slovenije (izberete PD VIDEM KRŠKO iz seznama), saj smo jih pisno pooblastili za posredovanje pri včlanjevanju. Posameznik, ki se tako včlani postane član našega društva.

Podrobnejše informacije v zvezi s članarino, z zavarovanjem in navodili članom glede uveljavljanja zavarovanja, popusti in v zvezi z drugimi ugodnostmi so dosegljive na portalu https://clanarina.pzs.si/ ali pri odgovornih osebah v društvu in vodnikih.

KATEGORIJE IN VIŠINE ČLANARIN ZA LETO 2024

B

32 €

polnoletna oseba – obiskovalec z osnovnim obsegom ugodnosti

B/d

B z družinskim popustom

24 €

Oseba, starejša od 65 let, z osnovnim obsegom ugodnosti

A

68€

polnoletna oseba, obiskovalec z največjim obsegom ugodnosti

A/d

61, 8 €

A z vključenim družinskim popustom

S+Š

21 €

srednješolec ali študent do vključno 26. leta odgovornosti

S+Š/d

17 €

srednješolec ali študent do vključno 26. leta odgovornosti z družinskim popustom

P+O

9 €

predšolski ali osnovnošolski otrok ali mladostnik

P+O/d

predšolski ali osnovnošolski otrok ali mladostnik z družinskim popustom

IN

9 €

oseba s posebnimi potrebami, brez poslovne sposobnosti

IN/d

oseba s posebnimi potrebami, brez poslovne sposobnosti z družinskim popustom

SEZNAM UGODNOSTI ZA ČLANE

Natlači stvari v svoj nahrbtnik in pojdi z nami.

PLANINSKO DRUŠTVO VIDEM KRŠKO
Cankarjeva 1 a,